Prvá letná škola pre lesné kluby na Slovensku!

Toto leto nás čaká špeciálna novinka – prvá Letná škola pre učiteľov a sprievodcov z lesných klubov na Slovensku! 

Letná škola sa uskutoční v termíne 14. – 17.7.2022, v Súľove. Kapacitne ide o podujatie pripravované pre 50 ľudí, prebiehať bude v penzióne s kempom. Ubytovanie bude teda tiež možné v penzióne alebo vo vlastnom stane v kempe. Od ubytovania potom bude závisieť aj výsledná cena za Letnú školu. Pri spaní v stane 120 €/osoba a pri využití penziónu 165 €/osoba. Cena zahŕňa program, ubytovanie aj plnú penziu. Táto cena je možná vďaka podpore partnerov (a dúfajme, že aj vďaka našej darcovskej kampani).

V prihláške nájdete aj kolónku na zaslanie fakturačných údajov – vyplňte prosím podľa toho, či budete platiť ako osoba, alebo ako organizácia. Podľa vyplnených fakturačných údajov vám následne budeme posielať faktúry.

Program nájdete na tomto linku a budeme ho priebežne aktualizovať a dopĺňať, keď sa ešte utrasú posledné detaily. Na štvrtkový večer ešte chystáme jedno prekvapko, ale zatiaľ nie je potvrdené, tak nesľubujem. No veríme, že sa podarí 🙂

V ďalšom dokumente zasa nájdete podmienky účasti na Letnej škole. Prosím, pozorne si ich preštudujte a ak by niečo nebolo jasné, napíšte nám.

Po dlhšom úvode pripájame link na PRIHLÁŠKU.

V prípade, že bude voľná kapacita, umožníme aj prihlasovanie mimo Asociáciu detských lesných klubov na Slovensku.

Tešíme sa na vás! 🙂